Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

Sepcial Promotion

Individuálny prístup a bohaté skúsenosti – to sú devízy vyhľadávaných lekárov a sen všetkých pacientov o kvalitnej a zmysluplnej zdravotníckej starostlivosti. Tieto očakávania Vám splní návšteva novozriadenej súkromnej ambulancie MUDr. Štefana Kóňu. Uznávaný ortopéd, chirurg a traumatológ, ktorého ste poznali z nitrianskej nemocnice, už pôsobí v piešťanskej Nemocnici Alexandra Wintera ako primár.

Súkromnú ambulanciu MUDr. Štefana Kóňu nájdete v Nitre, Šali a Banskej Štiavnici. Objednať sa môžete na čísle: 0907 722 377 sms alebo priamo telefonicky v popoludňajších hodinách


Nadštandard a tri atestácie

„Poskytujem nadštandardnú komplexnú starostlivosť počas celej doby liečenia pacienta – od vstupnej prehliadky, cez diagnostiku, operačné výkony až po rekonvalescenciu. Od Slovenskej lekárskej komory mám licenciu na tri atestácie,“ vraví doktor Kóňa. V tom je výnimočný - ako jediný ambulantný lekár v Nitrianskom kraji má trojicu atestácií – z chirurgie, úrazovej chirurgie (traumatológie) a ortopédie. To znamená, že vykonáva ambulantnú aj operačnú činnosť v týchto troch oblastiach medicíny.

„Najčastejším úrazom je poranenie zápästia. V bežnom živote sa rieši narýchlo, nedôsledne a následky nenechajú na seba dlho čakať. Skúsenosti a kombinácia z ortópedie a traumatológie sú ideálne na liečbu poranení končatín. Nie náhodne sa už roky špecializujem na telovýchovné lekárstvo. V oblasti športovej medicíny vykonávam artroskopiu všetkých kĺbov – ramenného, kolenného, členkového a bedrového, i zápästia. Nové moderné metódy som si priviezol na Slovensko zo zahraničia, a to vďaka spolupráci so špecialistom na chirurgiu nohy profesorom Zwippom v nemeckých Drážďanoch, či špičkovým špecialistom na zápästie v českých Pardubiciach - docentom Pilným,“ pokračuje v rozprávaní pri našej návšteve. Dozvedáme sa, že ako lekár sa stará o našu slovenskú futbalovú a basketbalovú reprezentáciu.


Venuje sa deťom i seniorom

Seniorom vychádza v ústrety tým, že úspešne a efektívne lieči osteoporózu, vrátane poradenstva a pátrania po jej možných príčinách.

Mňa táto práca baví. Vykonávam napríklad operácie na úpravu plochej nohy. Keď je poškodenie vážne, nestačia ortopedické vložky. Dieťa trpí veľkými zdravotnými i estetickými komplikáciami, bolesťami nôh a kĺbov. Dôsledkami sú nesprávne držanie tela, skolióza a podobne,“ dodáva Štefan Kóňa.

V piešťanskej nemocnici na oddelení ortopédie a traumatológie od vlaňajšieho novembra nadviazal na lekársku tradíciu a úroveň zdravotnej starostlivosti primára Pravdu. „Rozšírili sme spektrum operácií o úrazy a detskú ortopédiu. Dôraz kladieme na estetickú stránku našich výkonov. Spolupracujeme aj s tunajším Ústavom reumatologických chorôb,“ uzatvára primár Kóňa.                      

loading...
Volajte nám+421907722377 (aj SMS)
Píšte náminfo@ortopedickecentrum.sk
Navštívte násNitra a Galanta